Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “opravy”

Do Česka a Slovenska přichází certifikovaný program poskytovatelů oprav

David Hořínek 0

Do Česka a Slovenska byl rozšířen program nezávislých poskytovatelů oprav.

To zní trochu složitě. Ale přeloženo do normálního jazyka to znamená, že v budoucnu bychom měli mít větší možnosti mimo-záručních oprav Apple zařízení. Proč? Společnostem splňující podmínky tohoto programu bude umožněn přístup k originálním dílům, školením, servisním příručkám nebo diagnostickým zařízením. Navíc opravy můžou provádět pouze technici certifikovaní společností Apple.

Tento program byl spuštění loni v USA a díky tomu, že přichází k nám a na Slovensko, bychom se mohli dočkat více možností oprav našich počítačů, telefonů a tabletů. Jednoduše řečeno - větší nabídka servisních míst. Ale co je důležitější - větší jistota v provedené opravy u servisů s certifikací.

Firmy budou mít nyní možnost, jak se dostat ke kvalitnímu školení a výukovým materiálům a nebudou muset díly shánět z Číny. Pokud servisní firma bude certifikována tímto programem, nestane se vám tak, že inkasují plnou částku třeba za výměnu displeje nebo baterie ale do zařízení vám dají levný, neoriginální díl s menší kvalitou i výdrží.

Pokračovat ve čtení