Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “Recenze”

Vyčerpávající recenze nabíječky MagSafe

Michal Motyčka 0

Udělal jsem si radost a koupil si originální kabel MagSafe. (Samozřejmě už před časem, na tohle kontroverzní příslušenství se musí trochu čekat.)

Podělím se s vámi o ten drobný zážitek při rozbalení a prvním použití. Kdo bude číst pozorně, možná objeví i jednu skrytou vlastnost, kterou vám Apple, vláda a Bill Gates úmyslně tají. (A nebo taky ne...)

Pokračovat ve čtení

Recenze Tado Smart AC Control – ovládání klimatizace na dálku

David Hořínek 0

Tado Smart AC Control V3+ umožňuje pohodlné ovládání klimatizace pomocí elegantní ovládací jednotky. Nemusíte hledat ovladač. Prostě řekněte Siri, Alexe nebo Google asistentu, aby vám místnost vychladili.

A co je na tom nejlepší - díky integraci HomeKitu můžete vše ovládat na dálku.

Pokračovat ve čtení

Herní recenze: Plnohodnotný Fallout pro iOS? ATOM RPG!

Michal Motyčka 0

Máte rádi starý a dobrý Fallout 1/2? Zkrátka kvalitní RPG s izometrickým pohledem shora a s tahovým bojovým systémem? A napadlo vás někdy, jaká by to byla pecka, kdyby se taková hra objevila v nabídce App Store? Vaše volání byla vyslyšena!

Vyzkoušeli jsme za vás novinku, která nabídne přesně ten chtěný post-apokalyptický zážitek s nádechem nestvůr, nemrtvých, hmyzu, radiace a speciální měny. Sice není zdarma, zato neomezuje hraní časovači nebo paywallem.

Vemte si svoji nachlazenou Nuka-Colu (nebo její indie napodobeninu) a jde se na to!

Pokračovat ve čtení

Recenze Apple HomePodu – chytrého reproduktoru se Siri

David Hořínek 1

Apple HomePod patří mezi produkty, které u nás podle mého názoru nemají moc smysl. Je to reproduktor, který se u nás oficiálně přes Apple kanál ani nedá koupit. Důvodem je asi Siri, která stále neumí česky (Emmu moc nepočítám). Jediná šance je toto zařízení zakoupit u přeprodejců, jako je CZC nebo třeba Alza.

Od 8 000 Kč si můžete koupit "chytrý" reproduktor s podporou Siri a velmi dobrým zvukem. Pokud vás zajímají aktuální dojmy z HomePodu, rozklikněte článek.

Pokračovat ve čtení

Nový Macbook Air 2020 je hitem

David Hořínek 3

Před dvěma týdny jsem psal o tom, že Apple konečně představil nový, vylepšený, Macbook Air pro rok 2020. Taky už bylo na čase. Na novou klávesnici jsme všichni čekali jako na smilování. Poslední model, který má černého petra je Macbook Pro 13. U něj na výměnu klávesnice bohužel stále čekáme. Pokud tak uvažujete o koupi tohoto modelu, rozhodně se mu ještě pár měsíců vyhněte. Aktualizaci očekávám ale velmi brzy.

Nyní se ale věnujeme Macbooku Air a vypadá to na jeho velký návrat na výsluní. Již mnoho recenzentů dostalo stroj do ruky. A co na něj řekli? Vypadá to velmi dobře, ale najde se pár mušek. Podívejte se na to sami ->

Pokračovat ve čtení

Melodramatická recenze AirPods Pro

Michal Motyčka 4

Než se společně pustíme do okusování jablka, vyjasněme si, že v této recenzi nebudou k nalezení všechna ta honosná vyjádření o kodecích ani o vyšších středech s nerozvinutým potenciálem, NE. Steve Jobs, Pán mu dej klid až na věky, vždy tvrdil, že Apple je pro everyday people.

Pojďme se na tento produkt kouknout očima člověka, který ráno vstane, dá si kafe, poškrábe se na hlavě, neustele si postel, a vyrazí do práce/školy vstříc novému dni, víceméně bez zásadních očekávání.

Pokračovat ve čtení