Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “sonos”

IKEA Sonos Symfonisk recenze – levné, homekit kompatibilní reproduktory

David Hořínek 0

Nedávno se začala Ikea montovat do zařízení chytrých domácností. Můžete si od nich koupit třeba chytré žárovky, vypínací zásuvky, rolety na okna a další. Většinu z toho můžete ovládat nejen pomocí dálkového ovladače, ale také s pomocí aplikace IKEA Smart Home na iOS, která je kompatibilní s homekitem.

V řadě výrobků Smart Home je toho od IKEA víc - někteří z vás možná už koupili i bezdrátové nabíječky a další příslušenství. Co mě ale vždy nejvíc zajímalo jsou nové Wi-Fi bezdrátové reproduktory řady SYMFONISK.

K dispozici jsou ve verzi s lampičkou a nebo samostatně. Samostatný reproduktor kompatibilní s AirPlay 2 za cenu 2 690 Kč není vůbec špatná cena. Zvlášť proto, že nehraje vůbec špatně a můžete je použít po jednom kusu do více místností nebo 2 kusy do jedné místnosti pro stereo zvuk - třeba do obýváku.

Kamarád Tomáš Vlček (aka Tom Vlk) včera na svůj YouTube kanál natočil recenzi právě zmiňovaného reproduktoru. Dozvěděl jsem se díky tomu zajímavé informace a proto by se recenze mohla hodit i vám. Video najdete po rozkliku.

Pokračovat ve čtení