Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

České hry jsou na AppStore ve slevě

David Hořínek 0

Apple na AppStore slaví týden českých her do 22. listopadu. Při té příležitosti je jich spoustu ve výrazných slevách.

Pokud patříte mezi občasné hráče na Apple platformách, pak vás možná zaujme týden českých her, který trvá od 15. do 22. listopadu. V rámci něj můžete pořídit vybrané hry od českých vývojářů za nižší ceny.

Celý příběh k iOS a iPadOS AppStoru můžete číst přímo zde. Tam najdete kompletní seznam her.

Rád bych zde ale upozornil na pár zajímavých kousků. Především na všechny od českých Amanita Design. Jejich hudebně i výtvarně dokonalé hry jsou teď pouze za 25 Kč. Neváhejte a klidně pořiďte všechny od Machinaria, Chuchela přes Samorosty 1,2,3 až po Botaniculu.

Sine the Game vypadá také zajímavě. Připomíná mi z nějakého důvodu The impossible game, kterou jsem hrál 11 let zpátky. Vyjde vás také na 25 Kč.

Velmi zajímavý projekt je „hra“ Attentat 1942. Jedná se prakticky o vizuální a interaktivní dějepisné historky z druhé světové. Cena je teď 79 Kč.

Od slavných brněnských Madfinger Games pochází úspěšná střílečka Shadowgun Legends: RPG Shooter. Ta je sice vždy Free 2 Play, ale vývojáři chystají ve hře speciální český event. České vlajky kam se člověk podívá. 🙂

Jak jsem říkal, her je tam na výběr víc. Mrkněte sami a uvidíte. Minimálně vše od Amanity by si měl zahrát povinně každý hráč. A nejlepší je, že bude bavit i ty, kteří nemají s hrami žádné zkušenosti.

Bohužel stejné slevy na Macu neprobíhají.


Sledujte Granátový jablko na FacebookuTwitteru a Instagramu pro další návody nebo novinky, které se na blogu neobjeví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *