Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jablko, které nepatří do jablečného koláče – díl dvanáctý: Když Apple expert neví

Kristýna Hořínková 0

Chvilku jsem si s tím psaním dala oraz a teď koukám, že se toho kolem mě zase tak moc nezměnilo. Epidemie COVIDU-19 je opět (stále) v plném proudu. Dítě si stále vesele hraje s mými Apple Watch a nutí mě k aktivitě i když já ji v plánu zrovna nemám. Apple Pay samozřejmě pořád nemám a Davča pořád datlí nejnovější novinky ze světa Apple produktů.

I přesto, že se skoro nic neděje, se s Vámi můžu ale podělit o pár vtipných příhod, které rozhodně (ne)patří do jablečného koláče.

Není tomu tak dlouho, co se mi u aktivity na hodinkách objevily nové cíle u aktivity chůze. Taková prkotinka, dalo by se říct, ale upřímně mi to denně pilo krev. Tak jsem se šla zeptat Davči, jak se to dá odstranit a světe div se. Ozvalo se. „Eh, co to proboha je?“ … No … co to proboha je… jsem se ptala i já. Moje geniální dítě totiž opět přišlo na něco, co jsem do té doby neznala. Postupně jsem si na to zvykla a zapomněla, že mě nový nastavený cíl doslova vytáčí. Jednoho dne přišel můj milovaný muž s vítězoslavným výrazem. Jelikož jsem v mezičase již zapomněla, že nějaký problém je, tvářila jsem se na Davču jako by mi uletěly včely.

Než spustíte konkrétní cvičební aktivitu, zkuste zmáčknout 3 tečky, které vám umožní nastavit více možností. Nastavte si tak cíl dnešní aktivity – třeba uběhnout 10 km nebo spálit 500 kilokalorií!

Detailní úprava cvičení na Apple Watch

Ale co tedy ta naše potvůrka provedla? Naše malá milovaná holčička mi nastavila cíl cvičení, který se dal jednoduše odstranit tak, že se aktivita zapnula bez přednastaveného cíle. To znamená nikoliv kliknout na ikonku aktivity, ale rozkliknout ji a spustit bez cíle. Což jsem nezkusila, protože jsem byla zvyklá jen kliknout na ikonu cvičení a hotovo. Tak teď už díky malému kojenci vím víc nejen já, ale i Vy, a především náš Apple expert.

Mějte se krásně a opatrně na Vaše Apple Watch pokud jsou v dosahu kojenců!


Sledujte Granátový jablko na FacebookuTwitteru a Instagramu pro další návody nebo novinky, které se na blogu neobjeví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *