Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jablko, které nepatří do jablečného koláče – díl sedmý: Ženy a Apple se nepůjčují

Kristýna Hořínková 0

Dostala jsem doma sprďáka, že vůbec teď nepíšu. … Sorry jako! Pekla jsem Jablečný koláč. A navíc bych ráda podotkla, že Honza a Michal taky nic dlouho nenapsali. Michal má ale omluvu, protože si hraje s podcastem, který jste doufám už slyšeli, protože je boží. Honza je ale vinen ve všech bodech.

Na začátku dubna mi napsala kamarádka, že má problém s propojením svého iPhonu 6 a Apple Watch 3. generace. Když jsem si tu zprávu přečetla, nevěděla jsem, jestli se mám začít smát nad tím, že si o mě někdo myslí, že Applům opravdu rozumím, nebo brečet nad tím, že jsem si psaním Jablečného koláče a ustavičným sdílením sofistikovaných článků od kluků způsobila problém ve formě zpráv od kamarádů a kamarádek, kteří žádají rady a doporučení týkající se produktů od společnosti Apple. Přátelé, já opravdu produktům od společnosti Apple moc nerozumím. Respektive VŮBEC. Veškeré problémy pod štítkem „Apple“, řeším hlasitým a neodbytným zaječením „Davíííííííí“. Moji metodu můžete zkusit taky, ale myslím, že nebude fungovat (pokud tedy nebydlíte vedle nás). Toť jen pro vysvětlení. Je mi ale naprosto jasné, že nebude trvat dlouho a v přehledu zpráv se mi objeví další prosba o pomoc od nějakého vtipálka.

Teď ale k Alenčině problému, který můj tatínek pohotově nazval „Ženy a Apple se nepůjčují!“ a mně nezbývá než s ním souhlasit. Alenka půjčila svoje Apple Watch 3. generace kamarádovi, aby si je vyzkoušel. Mít takového kamaráda, který Vám něco půjčí, abyste si to vyzkoušeli, je opravdu super. Když si na to tak vzpomínám, tak mi tehdy Davča taky půjčoval svoje hodinky, abych si s nimi mohla zkusit zaběhat. Já jsem je ovšem nepropojovala do svého iPhonu.

Kamarád Alenky si Apple Watch propojil se svým iPhonem a do hodinek samozřejmě v nejlepším možném úmyslu stáhl nejnovější možnou aktualizaci. Normálně byste takového kamaráda poplácali po zádech, že nemusíte hodinky zdlouhavě aktualizovat vy. Je tu však to moje oblíbené „ALE“… ALE Alenka má „jen“ iPhone 6, který s v dobrém úmyslu provedenou aktualizací již není kompatibilní. Jejda. Co teď s tím? Vrátit již provedenou aktualizaci samozřejmě jen tak jednoduše NEJDE. Poradím Vám jednu docela důležitou věc. Určitě nepište Kristýně, ta Vás totiž jen nemilosrdně odkáže na facebookovou stránkou Granatovýho jablka, kde se tím bude zabývat někdo daleko erudovanější, než je malá pisatelka Jablečného koláče. Takže buď napište rovnou klukům, nebo zaběhněte do servisu, kde umí provedenou aktualizaci vrátit zpět. Vy sami si s tím doma určitě dle mých závěrů a výsledku Alenčina problému neporadíte.

Jednoduchým řešením je ale to, co konstatoval můj tatínek rovnou: „Nepůjčujte své ženy ani produkty Applu nikomu!“ A máte po starostech.

Mějte se krásně a nepůjčujte svoje Apple Watch nikomu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *