Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Apple oznámil One more thing event 10. listopadu

David Hořínek 0

One More Thing 10. listopadu – čas, kdy Apple konečně představí první Macy s Apple Silicon procesory a možná pár dalších překvapení. AirTagy nebo AirPods Studio?

10. listopadu v 19 hodin našeho času. Tento čas si zapište! Nebo si klikněte na tento odkaz pro přidání do vašeho kalendáře.

Event budete moci sledovat na Apple.com nebo na Apple kanálu na YouTube.

Leakeři očekávali datum 17. listopadu. Event tak přichází o týden dřív. Nyní již na 100 % budou představeny nové Macy / Macbooky s ARM procesory. Stále také čekáme na sledovací klíčenky AirTags a náhlavní sluchátka AirPods Studio.

Event budu samozřejmě opět komentovat na mém Facebooku a Twitteru, tak tyto sítě sledujte. Na blogu následně samozřejmě opět najdete shrnující články.

Pro dřívější články se soupisem očekávaných produktů klikněte zde. Většina toho už byla představena, takže moc již nezbývá 🙂

A samozřejmě i tentokrát se dočkáme malého easter eggu. Stačí si na iPhonu nebo iPadu otevřít stránku Apple eventů a kliknout na logo. 🙂 Co to může znamenat? Že by otevírání prvního ARM Macbooku s logem jablíčka? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *