Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jablko, které nepatří do jablečného koláče – díl druhý. iPhone vs make-up

Kristýna Hořínková 0

Tak Vám všem moc děkuji. Z Davidova požadavku „když se doma na neschopence nudíš…“ se stal požadavek „má to úspěch, piš dál…“. Úsměvný ale je, že pořád nechápu, jak moje příhody ze života mohou mít úspěch, když ze slohových prací jsem měla nejlíp za dvě, a to mi to paní učitelka ještě předávala s tím, že ze mě spisovatelka nikdy nebude. Asi chyba v Matrixu anebo to byla klasická česká zasedlá potvora.

Pokud ale mám psát dál, tak mám jednu otázku já: „Kdo mi bude dodávat nové výrobky od Applu, abych je mohla testovat?“ Můžu se pokusit na Davču udělat psí oči, ale pochybuji, že to zabere a koupí mi iPhone 11 Pro. Než se tedy najde jiný úžasný sponzor, budete se muset spokojit s historkami a zážitky, které již mám, nebo těmi, které moje přístroje (ještě) zvládnou (respektive přežijí).

Tak teď tedy k Applu…

Posledně jsem psala, že rostoucí velikost iPhonů nehodnotím kladně z důvodu poničené látky v oblasti kapsy, kde například Davča iPhone nosí. S tímto problémem souvisí ještě další věc, na kterou jsem si vzpomněla.

IPhone versus make-up.

Když jsem měla iPhone SE, nikdy se mi nestalo, že by mi někdo řekl: „Mluv do mikrofonu! Není tě slyšet!“ Můj tatínek tyto věty v poslední době používá při každém našem telefonátu. Výsledek je ale vždy ten, že já, křečovitě svírajíc svůj úžasný iPhone 8 na uchu, za současného nechtěného stírání make-upu z tváře, urychleně při telefonování přehazuji přístroj na druhé ucho (tvářenka na jedné tváři již zcela pryč), doufám, že je to už lepší. Tak by se dala popsat moje denní rutina s iPhonem 8.

Ještě, že se o víkendu nemusím malovat.

Dělám něco špatně já? Nebo jsou všichni na druhé straně jen hlušší? Stalo se to někdy i Vám? O tom, že ten iPhone můžu jít potom umýt, protože je na něm tvářenka, make-up a zbytky pudru bych asi raději měla pomlčet, ale pozitivní u iPhonu 8 je, že je vodotěsný. Takže já myji o sto šest. V tuhle chvíli to svoje zběsilé mytí milovaného iPhonu 8 můžu odůvodnit tím, že jen dodržuji hygienu z důvodu rostoucí nákaze koronavirem. Hezky mýdlem ze všech stran a třicet sekund pod tekoucí teplou vodou. Obal samozřejmě musí dolů. Nějaký koronavir na nás přece nevyzraje ?.

Další věc, kterou nehodnotím u nových iPhonů kladně je konektor sluchátek. Nové iPhony (už nějakou chvíli) mají jen jeden konetor pro sluchátka a nabíječku. Použít jde buď jedno anebo druhé. Zcela upřímně to pro mě jakožto obyčejnou (hloupou) ženu, které by bez muže nepřežila, byla poměrně neřešitelná situace. Pak ale přišel on, mého srdce šampion, a všechny tyto problémy vyřešil. David. Zaprvé mi koupil redukci, abych i nový iPhone mohla na tréninku připojit k rádiu s výstupem 3,5 jack, ale ještě mi dal i bezdrátovou nabíječku od Epica, takže když chci třeba ležet v posteli, nabíjet mobil a současně poslouchat něco ve sluchátkách. Můžu. Ano, řešením by bylo i pořídit si bezdrátová sluchátka od Applu, ale jsem tak trochu stará škola a všechno mi trvá dýl. A pokud to současně splní i účel toho, že můj muž bude mít pocit potřebnosti a nepostradatelnosti, které milé dámy ruku na srdce, mít prostě musí, tak budeme všichni spokojení.

Tak se zase mějte krásně a myjte si iPhony!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *