Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Keynote WWDC 2021 již dnes: iOS 15, macOS 12, iPadOS 15, watchOS 8 a další

David Hořínek 0

Tento článek berte jako upomínku na dnes začínající vývojářskou konferenci WWDC. Celá akce bude otevřena velkou prezentací, kde čekáme mnoho novinek!

WWDC – WorldWide Developer Conference je vývojářská konference na které každý rok Apple promlouvá spíše k programátorům a inženýrům. Z toho důvodu je to akce spíše techničtější a nezaměřená pro obyčejné uživatele. To ale neznamená, že z toho fanoušek firmy Apple nic nemá. Právě naopak! Těšit se můžeme na nové verze operačních systémů a opět skvěle zvládnutá videa a prezentaci.

Přednášku můžete sledovat od 19 hodin našeho času přímo na Apple.com nebo na YouTube:

WWDC 2021 na YouTube

Samozřejmě v následujících dnech naleznete na mém blogu shrnutí nejdůležitějších novinek, ale pokud se budete dnes dívat na přímý přenos, můžete čekat následující:

  • iOS 15
  • iPadOS 15
  • watchOS 8
  • tvOS 15
  • macOS 12
  • možná nové Macbooky Pro?

Uniklých informací příliš není. Očekávají se přepracované notifikace, schopnější iMessage, widgety na celé ploše a přepracovaný multitasking pro iPad, vylepšená aplikace Breathe na Apple Watch (unikl název Mind). Zaměření by také mělo být celkově více na zdravotní funkce a výrazně vylepšený HomeKit – unikla zmínka o systému „homeOS“.

Po eventu bude ještě jeden speciální, kde Apple chce do detailu představit prostorové audio o kterém jsem psal v tomto článku.

Užijte si dnešní představení! Samozřejmě se zde na blogu také dočkáte aktualizovaného návodu jak nainstalovat betaverze nových systémů, které dost možná budou k dispozici pro vývojáře již dnes.


Sledujte Granátový jablko na FacebookuTwitteru a Instagramu pro další návody nebo novinky, které se na blogu neobjeví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *