Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “fotografie”

Sdílejte fotky rychle, jednoduše a v plné kvalitě – použijte sdílená alba

David Hořínek 3

Spoustu lidí kolem mě svoje nafocené fotky s přáteli sdílí přes mnoho různých služeb. Třeba přes e-mail - tam jsme ale omezeni velikostí příloh. Někdo posílá fotky přes Facebook Messenger - ten zase velmi snižuje kvalitu fotografií a v dnešní době je to škoda, když iPhony fotí tak dobře. Co třeba WhatsApp, Viber a další služby? Tam už je to lepší, ale ne každý je využívá. iMessage se dá použít, ale není elegantní řešení při větším počtu fotek. AirDrop je super, ale dá se použít pouze lokálně.

Víte ale, že iOS nabízí skvělou možnost, jak svoje fotografie snadno a rychle sdílet? Fotky jsou v plné kvalitě, přispívat můžou všichni, lze vygenerovat veřejnou stránku na internetu pro všechny a navíc - album můžete v budoucnu rozšiřovat.

Tato funkce se jmenuje sdílená alba. Spoustu lidí o ní neví, ale jedná se o skvělou možnost, jak rychle nasdílet klidně stovky fotek třeba z dovolené.

Pojďme se podívat, jak tuto funkci zapnout a používat. Pro mě je to jedna z nejoblíbenějších funkcí na Macu nebo iPhonu a iPadu.

Pokračovat ve čtení