Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “výměnný program”

Nevztahuje se na vás výměnný servisní program?

David Hořínek 1

Apple je oficiálně v ČR nazývá "Programy prodloužení záruky na výměnu a opravy". Ve zkratce - pokud máte prošlou zákonnou záruční lhůtu a objevíte problém se zařízením od Apple, zkuste se podívat, pokud se vás netýká prodloužená záruka. Můžete si tak ušetřit spoustu peněz za placenou opravu.

Co když vaše klávesnice nefunguje stoprocentně? Nebo displej Apple Watch samovolně prasknul? Kde seznam aktuálních servisních programů najít a kterých problémů se to týká?

Pokračovat ve čtení

Klávesnice v Macbooku jsou vážně průšvih. Nečekaně.

David Hořínek 3

Že se nové "butterfly" klávesnice Applu nepovedly, to už víme všichni. Chvíli po jejich uvedení do nových Macbooků Pro (v roce 2015) se začaly objevovat prvotní problémy. Klávesy neregistrovaly stisk nebo naopak písmena byla opakována několikrát i při jednom úderu. Apple se pokusil vylepšit tento nový mechanismus s nízkým zdvihem několikrát. Bohužel vždy neúspěšně. Dokonce došlo k uvedení výměnných programů - když si dnes koupíte nový Macbook, máte na jeho klávesnici automaticky prodlouženou záruku 4 roky. Větší důkaz toho, že to Apple nezvládl, už nenajdete.

Pokračovat ve čtení