Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Články označené jako “Apple Arcade”

4 největší souboje Applu v roce 2020

David Hořínek 0

V předchozím roce musel Apple vést bitvy na několika frontách. A nebyl to jen COVID a konkurence. Potýkat se musel s hrabivou mega firmou Epic, vyděšenou sociální sítí Facebook, nespokojenými vývojáři a s rozšiřujícími streamovacími službami.

Pojďte se podívat na 4 kontroverzní souboje, které začaly v roce 2020 a budou ještě dlouho pokračovat.

Pokračovat ve čtení

Apple Music, Arcade, News Plus, TV Plus, iCloud, Fitness = Apple One – balíček všech služeb

David Hořínek 2

Apple Music, Apple Arcade, Apple News+, Apple TV+, iCloud. To jsou služby, za které se dá nyní platit pouze jednotlivě. To by se mělo brzy změnit.

Mark Gurman z Bloombergu tvrdí, že při uvedení další řady iPhonů, Apple představí balíček všech služeb - ten má interní jméno Apple One.

Jak by takový balíček měl vypadat?

Pokračovat ve čtení

Apple Arcade: levné předplatné s velkým počtem kvalitních her bez reklam

David Hořínek 2

Apple Arcade je placená služba, díky které můžete za nízký měsíční poplatek hrát spoustu her na iPhonu, iPadu, Apple TV nebo Macu. Všechny hry jsou důkladně vybrány a spolufinancovány Applem. Navíc bez reklam či jakýchkoliv nákupů uvnitř aplikací, což považuji za velký nešvar dneška.

139 Kč za měsíc je skvělá částka za něco, co vám dá neomezené hraní a širokou škálu titulů. A co je na tom ještě lepší? Pokud využíváte rodinné sdílení, pak za tu stejnou cenu může hrát až 6 osob. Můžete začít hrát třeba na telefonu a pokračovat na počítači, televizi nebo iPadu.

Apple Arcade je výborná věc. A za cenu nižší než lístek do kina nabízí zábavu na spousty hodin. Pojďme se podívat na malou část z toho všeho.

Pokračovat ve čtení