Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vyčerpávající recenze nabíječky MagSafe

Michal Motyčka 0

Udělal jsem si radost a koupil si originální kabel MagSafe. (Samozřejmě už před časem, na tohle kontroverzní příslušenství se musí trochu čekat.)

Podělím se s vámi o ten drobný zážitek při rozbalení a prvním použití. Kdo bude číst pozorně, možná objeví i jednu skrytou vlastnost, kterou vám Apple, vláda a Bill Gates úmyslně tají. (A nebo taky ne…)

Zjev a obsah balení

Krabička je vskutku malá a na zadní straně obsahuje pověstný „ziplock.“ Bohužel, použit může být jen jednou. V případě rozbalování s partnerem či rodinou škubněte všichni naráz.

Klasická Apple krabička – asi nic, co by stálo za delší řeč.

V krabičce objevíte samotný kabel, prohlášení o shodě a záruce a trochu té držící papírové výplně. To je vše.

Čekali jste víc? I já…

Krabička, 3 papírky, papírový organizér a samotný kabel, zakončený USB-C. Tolik papíru… Rýpnul bych si do EKO smýšlení Applu, ale nebudeme to hledat ve všem, že? 🙂

Samotné lůžko nabíječky je z příjemného měkčeného plastu. Při přejetí prstem vás čeká pocit pogumovaného povrchu. Telefon tedy nebude klouzat. (Návod na získání pocitu níže na obrázku.)

A pokud vás zajímá, jakým adaptérem nejlépe napájet nabíječku MagSafe, čtěte zde: MagSafe nabíječka má plný výkon jen s 20W adaptérem

Stojí to za to?

Ne.

Ale teď vážně – jistě, za 1190 Kč můžete mít krásnou bezdrátovou nabíječku i s adaptérem do zásuvky, nebo 2 kabely UCB-C to Lightning.

Ale co za ten pocit, že se při spánku telefon bezdrátově nabíjí, je neshoditelný kočkou či jiným domácím zvířetem a ráno vás nečeká rozespalé trhání kabelu z konektoru, nýbrž jemné posunutí plošky ze zad telefonu? To už se ke kupní motivaci blížíme.

A navíc to dělá tenhle krásný efekt:

Zážitek provázen hned 3 zvuky: 1) Cvaknutí dopadu magnetu 2) Speciální zvuk MagSafe 3) Typický zvuk nabíjení zařízení Apple. To vše v jednom kabelu. 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *