Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Recenze Apple HomePodu – chytrého reproduktoru se Siri

David Hořínek 1

Apple HomePod patří mezi produkty, které u nás podle mého názoru nemají moc smysl. Je to reproduktor, který se u nás oficiálně přes Apple kanál ani nedá koupit. Důvodem je asi Siri, která stále neumí česky (Emmu moc nepočítám). Jediná šance je toto zařízení zakoupit u přeprodejců, jako je CZC nebo třeba Alza.

Od 8 000 Kč si můžete koupit „chytrý“ reproduktor s podporou Siri a velmi dobrým zvukem. Pokud vás zajímají aktuální dojmy z HomePodu, rozklikněte článek.

Možná si pamatujete mého kamaráda Tomáše Vlčka, který se na svém YouTube kanálu zaměřuje především na zařízení pro chytrou domácnost. Před nějakou dobou jsem psal i o jeho recenzi reproduktoru IKEA Sonos Symfonisk s podporou AirPlay 2.

Tomáš se totiž rozhodl pro výměnu již zmíněného reproduktoru na HomePod. Dočkáte se i zvukového srovnání s mnohem dostupnější bedýnkou z IKEA:

Jestli koupit HomePod i v dnešní době? Již nějakou dobu se spekuluje o uvedení „levnější“ verze HomePodu. Tato první verze reproduktoru je s námi od února 2018 a je možné, že se dočkáme brzy updatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *